Tacy YEsteśmy

YE YE MEX FOOD to autentyczna kuchnia meksykańska. O oryginalny smak i jakość dba Chef Mauricio Blanco Gonzalez z teamem nieustraszonych polskich i meksykańskich kucharzy. Robią najlepsze tacos, burritos i enchiladas po tej stronie Rio Grande. Tortille, chorizo i wszystkie salsy powstają na miejscu, a tajemnica naszych niebiańskich churrosów tkwi w sekretnym przepisie babci Susanny.

YE YE MEX FOOD! Wszędzie smakuYE tak samo.

Dwie lokalizacje, dwa koncepty.

 • YE YE MEX FOOD WILANÓW

Restauracja z kuchnią mex, margarita bar oraz przestrzeń na imprezy i wydarzenia muzyczne. Od kilku lat, jedna z głównych kulinarnych miejscówek dzielnicy. Sąsiedzi pokochali nas za świeżość, smak, prostotę, bezpośrednią obsługę i restauracyjną jakość, klimat lokalnego baru i dobrą muzykę. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni zapraszamy na leżaki, do naszego ogródka.

 

 • YE YE MEX FOOD POWIŚLE

Autentyczny meksykański streetfood w foodhallu Elektrowni Powiśle. Prosto, świeżo, smacznie – tacos, burritos, nachos, quesadilla, chilli con carne, churros – krótka lista meksykańskich hitów. Można zjeść na miejscu, zabrać do biura lub nad Wisłę. Tu rządzi Chef Poncjan.


Q&A – czyli Wy pytacie, my odpowiadamy:

 1. Czasami czekasz na danie dłużej niż zazwyczaj. Uwierz, że nasi kucharze nie mają w tym czasie siesty tylko najprawdziwszy Meksyk.🔥 Zawsze możesz zajrzeć do kuchni – jest otwarta – zobaczyć jak się uwijają, żeby wszystkich nakarmić.

 2. Braki w karcie się zdarzają. Nie produkujemy na zapas. Dbamy o to, aby nasz produkt był świeży.  

 3. Jeśli chcesz na ostro, poproś naszych amigo. Na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Mamy trzy stopnie ostrości! Pamiętaj, że ogień ugasisz skórką chleba albo browarem.

 4. Jeśli to początek Twojej przygody z kuchnią meksykańską – pytaj o wszystko. Nie ma wstydu!

 5. Autentyczna kuchnia meksykańska to nie ściema. To, co możemy produkujemy sami. Salsy, sosy, chorizo, tortille też są homemade!

 6. Gotujemy według oryginalnych, meksykanskich receptur. Nasza kuchnia to kuchnia MEX. Nie Tex – Mex i nie Pol – Mex!

 7. Jedzenie meksykańskie jest tłuściutkie. Tona sera robi robotę. Jeśli szukasz lekkiej kuchni – u nas będzie ciężko.

 8. Pamiętaj, że kuchnia meksykańska, to kuchnia prosta. Oszałamiający ma być smak, nie wygląd. U nas kwiatka na talerzu nie uświadczysz.

 9. Kuchnia meksykańska, dzięki wszechobecnej kukurydzy, jest w większości bezglutenowa.

 10. Jeśli smak dania budzi Twoją wątpliwość, nie idź do „internetów”, powiedz nam o tym. Wszelkie uwagi bierzemy na klatę. Jesteśmy dla Ciebie. Zrobimy wszystko abyś wyszedł zadowolony. Cieszymy się z Twojego zaufania i z tego, że jesteś z nami!

 

WILANÓW

Rezerwacje przyjmujemy tylko telefoniczne.
 • Rezerwacja jest ważna tylko wtedy, gdy ją potwierdzimy. Napisanie maila czy wiadomości, nie jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji.
 • Rezerwacje trzymamy do 15 minut. Spóźnisz się – nie ma sprawy – zadzwoń i uprzedź o tym.
 • Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, nie obrażaj się. W tygodniu działamy od 15.00 a w weekend od 12.00. W tych godzinach odbieramy telefony. Jeśli nie odbieramy, to znaczy, że mamy pełne ręce roboty i pełen lokal gości – oddzwonimy w wolnej chwili.
 • Nie denerwuj się jeśli nie odpowiadamy od razu na wiadomości. Patrz pkt. wyżej.
 • Jeśli nie mamy wolnych stolików, usiądź przy barze, a nasi amigo sprawią, że zapomnisz na co czekasz.
 • Ogródek YE YE jest duży, ale ma, jak wszystko, swoje granice. Donice z kaktusami oddzielają nas od sąsiedniej restauracji. Jeśli usiądziesz nie po tej stronie mocy, zamiast burrito dostaniesz…azjatyckie pierożki.
 • Kochamy psy – wszystkie! Bez wyjątków! Każdego wpuścimy i napoimy! Ale kanapy rezerwujemy dla ludzi!

#TacyYEsteśmy

 

 

¡Hola! Mamy dla Was dobry materiał z cyklu #tacyYEsteśmy Zobaczcie sami co przygotowaliśmy! 🔥💪🔥 Mauricio Blanco Gonzalez Bonder – Skweres Testa Communications

Opublikowany przez YE YE MEX FOOD Wtorek, 28 lipca 2020

 

!!!ZAPRASZAMY!!!

YEYE
Sprawdź, czy znajdujesz się w zasięgu YE YE i złóż zamówienie!
728 45 68 83
Uber Eats
Wolt