YE YE Mex Food Powiśle

Autentyczny meksykański streetfood w foodhallu Elektrowni Powiśle, serwowany w przyjaznej, bezpośredniej atmosferze. Prosto, świeżo, smacznie – tacos, burritos, nachos, quesadillas, chilli con carne, churros – krótka lista meksykańskich hitów. Można zjeść na miejscu, zabrać do biura lub nad Wisłę.

O oryginalny, autentyczny smak i jakość dba Chef Mauricio Blanco Gonzalez z teamem nieustraszonych polskich i meksykańskich kucharzy. Tortille, chorizo i wszystkie salsy są home made, a tajemnica naszych niebiańskich churrosów tkwi w sekretnym przepisie babci Susanny.

Nakarmimy zarówno wielbicieli mięsa, jak i wegetarian. Ale lekko nie jest. Jedzenie meksykańskie jest tłuściutkie. Tona sera robi robotę. Jeśli jesteś na diecie - u nas będzie ciężko.

Wybierz stopień ostrości. Startujemy od wersji średnio ostrej, dla wszystkich. Jeśli chcesz bardziej hot, poproś naszych amigos. Na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Tu rządzi Chef Poncjan – fantastyczny smak, świetna organizacja i kocie ruchy – od początku w naszej polsko – meksykańskiej rodzinie.

Odbiór osobisty

Zamówienia z odbiorem osobistym przyjmujemy tylko telefonicznie 515 394 723

Kontakt

 

Lokalizacja skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie 515 394 723

Informacje

W pobliżu Elektrowni znajdują się także liczne przystanki autobusowe, jak również stacja rowerów miejskich Veturillo. Od najbliższej stacji metra (Centrum Nauki Kopernik) dzielą nas zaledwie 2 min. spacerem. Dla klientów Elektrowni Powiśle dostępny jest niestrzeżony, płatny parking, czynny przez całą dobę: PARKING C – wjazd od ulicy Leszczyńskiej. Od poniedziałku do piątku po godzinie 18:00 oraz w weekendy dla klientów dostępne są także miejsca parkingowe na PARKINGU A i PARKINGU B - wjazd od ulicy Zajęczej.
Adres Elektrownia Powiśle ul. Dobra 42, WarszawaTu jesteśmy!